Zilver op het Belgisch Kampioenschap Pupillen

Vandaag werd het Belgisch Kampioenschap Pupillen geschermd in Hasselt. Onze club had slechts één deelnemer: Gert-Jan Pelleman. Dit was meteen ook het eerste tornooi op degen waaraan Gert-Jan meedeed. Deze gewezen floretschermer is pas sinds dit seizoen lid van onze club. Als voorbereiding voor het BK heeft Gert-Jan de afgelopen maanden naast de gewone lessen nog enkele aparte lessen van schermmeester Guy Suy gekregen om hem de verschillen tussen degen en floret te duiden en enkele floretreflexen af te leveren. Dit alles heeft duidelijk resultaten opgeleverd, want Gert-Jan wist zich dapper te weren en de kleuren van Degencentrum Rheynaerde te verdedigen. Hij behaalde uiteindelijk de zilveren medaille.

avatar

Over Nico Van Cleemput

Nico begon in 1991 te schermen en hij is al lid en bestuurslid van Degencentrum Rheynaerde sinds de oprichting. Naast zijn bestuursactiviteiten in onze club is hij ook voorzitter geweest van de overkoepelende organisatie Oost-Vlaamse Schermclubs.
Dit bericht is geplaatst in Nieuws, Tornooien. Bookmark de permalink.