Afscheid van Degencentrum Rheynaerde

Een dalend aantal inschrijvingen ten gevolge van de pandemie, en een verlaagde beschikbaarheid van de bestuursploeg omwille van persoonlijke reden, heeft ons ertoe gedwongen om andere oplossingen te zoeken om de club draaiende te houden. Deze oplossingen hebben we gevonden in een fusie met Schermkring Sint-Niklaas. Vanaf de zomer van 2022 houdt Degencentrum Rheynaerde op met te bestaan, en transferen onze leden naar Schermkring Sint-Niklaas. De gefusioneerde club traint verder in de eigen schermzaal van Schermkring Sint-Niklaas.

Voor vragen over initiaties verwijzen we jullie ook graag door naar de website van Schermkring Sint-Niklaas.

avatar

Over Nico Van Cleemput

Nico begon in 1991 te schermen en hij is al lid en bestuurslid van Degencentrum Rheynaerde sinds de oprichting. Naast zijn bestuursactiviteiten in onze club is hij ook voorzitter geweest van de overkoepelende organisatie Oost-Vlaamse Schermclubs.
Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.